30.11.2019

Na czym polega szybka pożyczka na dowód?

Z pewnością nieraz słyszałeś o pożyczce na dowód. Brzmi to dość ciekawie, zwłaszcza, że banki zwykle wymagają licznych formalności w trakcie wnioskowania o pożyczkę. Na czym zatem polega taka pożyczka i czy faktycznie można ją otrzymać wyłącznie okazując dowód osobisty?

Pożyczka na dowód – uproszczona procedura

“Pożyczka na dowód” to hasło, którym posługuje się wielu pożyczkodawców. Nic w tym dziwnego, to przecież bardzo kusząca oferta, tym bardziej, jeśli potencjalny klient zderzył się z lawiną formalności wymaganą przez banki. W rzeczywistości tego rodzaju produkt ogranicza formalności do minimum. Pożyczkobiorca nie musi więc prosić pracodawcę o zaświadczenie o zarobkach, które zwykle nie jest wydawane od ręki, co z kolei może wydłużyć proces wnioskowania o pożyczkę.  Warto podkreślić, że firmy pożyczkowe zwykle weryfikują wiarygodność finansową pożyczkobiorcy, dlatego jeśli mamy jakiekolwiek zaległości, które mogą figurować w bazach, nasz wniosek o pożyczkę na dowód może zostać odrzucony.

Szybka pożyczka na dowód w razie pilnego wydatku

Szybka pożyczka na dowód to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku pilnego lub nieplanowanego wydatku. Awaria samochodu, usterka sprzętu domowego czy konieczność skorzystania ze specjalistycznej usługi medycznej to sytuacje, na które często nie jesteśmy przygotowani finansowo. Wówczas pieniądze są nam potrzebne natychmiast bez oczekiwania na decyzję oraz przelew. W takich sytuacjach chwilówka online jest jedną z najlepszych opcji.

W Creditstar.pl oferujemy szybkie pożyczki online z minimum formalności. Wystarczy wejść na stronę główną, następnie za pomocą suwaka wybrać kwotę pożyczki oraz preferowany termin spłaty i złożyć wniosek. Po pozytywnym jego rozpatrzeniu pieniądze pojawią się na koncie jeszcze tego samego dnia.

>> Złóż wniosek o pożyczkę w Creditstar.pl

Warto pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania, dzięki czemu unikniemy dodatkowych kosztów związanych z dokonaniem zwrotu pożyczki po ustalonej w umowie dacie.