Odpowiedzialne udzielanie pożyczek

Określenie to jest fundamentem działalności Creditstar. Nasz elastyczny serwis pożyczkowy umożliwia klientom gospodarowanie przepływami gotówki nawet wtedy, gdy na krótko zabraknie im trochę zasobów finansowych. Pożyczek udzielamy jednak tylko wówczas, kiedy mamy pewność, że klienci będą w stanie je spłacić.

Zapewniamy, że działamy odpowiedzialnie i dokładamy starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i społeczeństwa. Poniżej przedstawiamy opis zasad, jakimi kierujemy się w działalności pożyczkowej i handlowej.

Udzielamy pożyczek w sposób odpowiedzialny

W tym celu korzystamy z odpowiednich baz danych zawierających informacje kredytowe i analizujemy wyciągi bankowe naszych klientów. Nasza analiza wysokiego poziomu ryzyka i technologia podejmowania decyzji pożyczkowych pozwala nam szybko i odpowiedzialnie podejmować takie decyzje w sprawie pożyczek, które spełniają kryteria określone w przepisach. Nasze decyzje przekazujemy klientom bezzwłocznie.

Pomagamy klientom, którzy mają problemy z wypłacalnością

Zawsze zachęcamy klientów w trudnej sytuacji finansowej do kontaktu z nami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zmiany terminu wymagalności spłaty pożyczki.

Oferujemy nasze produkty w sposób odpowiedzialny

Przy sprzedaży naszych produktów postępujemy zgodnie z prawem oraz praktyką etyczną i kierujemy się honorem. Dokładamy wszelkich starań, aby klient został szczegółowo poinformowany o kosztach pożyczki i opłatach manipulacyjnych przed złożeniem wniosku. Stale doskonalimy metody analizy kredytowej i odświeżamy dane o wypłacalności klientów.

Odpowiedzialne udzielanie pożyczek

Zdecydowanie zalecamy, aby nasi klienci wzięli pod uwagę i dobrze poznali zobowiązania, jakie wiążą się z zaciągnięciem pożyczki. Wyraźnie prosimy naszych klientów, aby składali wnioski o pożyczkę dopiero po dokładnym zapoznaniu się z warunkami i tylko wtedy, gdy są pewni, że będą w stanie wywiązać się ze zobowiązań wobec pożyczkodawcy.