Witamy na

blogu Creditstar

Boże Narodzenie: Magiczny czas

Czujesz już tę niezwykłą atmosferę? No dalej, wiesz o czym mówię!
Ośnieżone ulice oświetlone kolorowymi światłami , które w jakiś dziwny sposób ogrzewają nas od środka, wyścig po najbardziej oryginalne prezenty i choinki udekorowane od góry do dołu… teraz już wiesz!

16.09.22

Niezbędna garderoba na zimę 2022

Cytując Grę o Tron: Nadchodzi zima!
A skoro zima przynosi chłód i mróz, powinniśmy pomyśleć o odnowieniu naszej garderoby.
Aby przetrwać zimną porę roku, musimy poważnie pomyśleć o idealnym stroju, który pozwoli nam spokojnie stawić czoła każdemu dniu, bez uszczerbku dla naszego poczucia stylu.

22.08.22

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Grupy Creditstar!

Szesnaście lat to ważne osiągnięcie dla każdego, także dla Creditstar.
Creditstar obchodzi swoje urodziny w sierpniu każdego roku, od czasu, gdy w 2006 r. rozpoczęła działalność.
Pomimo wszystkich wyzwań, wyrośliśmy na głównego gracza w środowisku usług finansowych, spełniając oczekiwania wielu klientów, oferując innowacyjne i przyjazne produkty finansowane.

11.08.22

Ślub: koszty, których nie należy lekceważyć

Ślub bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka.
Planowanie ślubu może być skomplikowane, a sama miłość to zbyt mało, aby sobie z tym poradzić. Praca zespołowa i znalezienie odpowiedniej lokalizacji, menu i inne niezbędne rzeczy istotne dla specjalnego wydarzenia mogą drastycznie zwiększyć wydatki. Może to oznaczać poważne finansowe poświęcenie.

08.07.22

7 Europejskich Kierunków Podróży Na Lato 2022

Krystalicznie czyste morze, świeże górskie powietrze a może pełne życia miasto?
Lato daje nam niezliczone możliwości wyboru najlepszego sposobu na spędzenie wakacji.

20.06.22

Noc Świętojańska: Wiele tradycji święta obchodzonego na całym świecie

Noc Świętojańska oficjalnie oznacza początek lata. Jest to święto pełne tradycji, historii i magii. Obchodzone jest przez wiele narodów, ale najbardziej zauważalne jest w krajach Europy Północnej. 

08.06.22

SmartCredit: nowy sposób na uzyskanie kredytu

Gdy pragnienie zaspokojenia swoich potrzeb puka do drzwi, trudno mu nie otworzyć.
Otrzymanie kredytu nie zawsze jest łatwe.
Dla wielu klientów kontrola nad swoimi pożyczkami jest najważniejszym czynnikiem.
Dlatego CreditStar opracował rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw potrzebom klientów takich jak Ty:
SmartCredit.

13.05.22

Proste sposoby na zarobienie dodatkowych pieniędzy

Każdy chce zarobić więcej pieniędzy.

Niezależnie od tego, czy spłacasz długi, planujesz wymarzone wakacje, czy oszczędzasz na emeryturę, zwiększenie dochodów może przyspieszyć osiągnięcie celu.

08.04.22

Jak obchodzić Wielkanoc z niskim budżetem

Wielkanoc to święto, które przynosi radość całej rodzinie, ale może też poważnie odbić się na jej budżecie. Niedawno skończyły się Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok i walentynki, a już trzeba myśleć o króliczych strojach dla dzieci, wypełnionych po brzegi wielkanocnych koszykach i pysznych potrawach na obiad wielkanocny. Koszty potrafią się szybko nawarstwić.

16.03.22

5 europejskich miast, które warto odwiedzić tej wiosny

Wiosna jest tuż za rogiem! Słońce powoli przygrzewa, trawa staje się bardziej zielona, a kwiaty zaczynają kwitnąć. Dlatego właśnie ta pora roku to idealny czas na wycieczkę do miasta i odkrywanie najpiękniejszych miejsc w Europie. Wiosną nie ma takich tłumów, a i ceny są niższe niż latem.

09.02.22

Tradycje walentynkowe w różnych zakątkach świata

Walentynki to jedno z najbardziej oczekiwanych świąt na całym świecie. Początki walentynek są niejasne, jednak uważa się, że święto to ma swoje korzenie w starożytnym Rzymie, gdzie po raz pierwszy znane było jako Luperkalia. Pod koniec V wieku zostało ono oficjalnie zastąpione Dniem Świętego Walentego, nazwanym tak na cześć patrona zakochanych.

13.01.22

Co przyniesie 2022 rok?

Rok 2022 wreszcie nadszedł i oczywiście wszyscy chcą wiedzieć, co się w nim wydarzy! Astrologowie przewidują, że ten rok będzie pełen nowych możliwości i optymizmu, w czym będzie znacznie różnił się od ostatnich kilku lat.

17.12.21

Proste wskazówki, jak zaoszczędzić pieniądze podczas świąt

Święta dla wielu z nas mogą być kosztownym okresem. Pomimo że Boże Narodzenie to okres, kiedy miło spędzamy czas z rodziną, aby mieć co wspominać, możemy również łatwo dać się wciągnąć w wydawanie zbyt dużej ilości pieniędzy. Zanim się spostrzeżemy, musimy zająć się prezentami, posiłkami w rodzinnym gronie, podróżami i wieloma innymi kwestiami.

07.12.21

Przewodnik po prezentach świątecznych: wyjątkowe pomysły dla całej rodziny


Okres świąteczny tuż za pasem! A to oznacza, że czas zacząć myśleć o tym, co umieścić pod choinką. Mimo całej radości i emocji, jakie niesie ze sobą okres świąteczny, może to być również czas stresujący. Co roku wymyślanie nowych i wyjątkowych pomysłów na prezent może wydawać się zadaniem niewykonalnym.

Aby ułatwić Ci życie, przygotowaliśmy listę najlepszych prezentów świątecznych, które zachwycą każdego w Twojej rodzinie.

16.11.21

5 przyjemnych hobby, do których nie musisz mieć pieniędzy

Praca w domu stała się dla wielu z nas nową normą. Skoro spędzamy w nim tyle czasu, nasze życie nie powinno ograniczać się jedynie do pracy przy komputerze, przeglądania mediów społecznościowych i oglądania telewizji. Ważne jest znalezienie czasu na oderwanie się od Internetu, relaks i nieco rozrywki w wolnych chwilach. Pozwala to zachować zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

22.10.21

Jak wyjść z długu: 3 wskazówki, które działają

Życie w zadłużeniu to niełatwa sprawa. Zaległości w spłacie kredytu, czynszu i innych rachunków mogą spowodować poważny stres finansowy. Może również uniemożliwić Ci osiągnięcie celów, które są dla Ciebie naprawdę ważne, takich jak zakup własnego domu lub oszczędzanie na emeryturę.

27.09.21

Mądre cele finansowe, które warto sobie wyznaczyć

Większość z nas chciałaby poprawić swoją sytuację finansową. Zwykle jednak nie mamy jasno określonego planu, jak to osiągnąć. Jeśli nie masz określonego celu, łatwo stracić koncentrację i wydać więcej niż to konieczne. Dlatego zanim zaczniesz oszczędzać pieniądze, ważne jest, aby wyznaczyć sobie przejrzyste cele finansowe.

13.09.21

Jak przygotować dom na jesień

To znów ta pora roku. Dzieci wracają do szkoły, dni stają się krótsze, a liście zaczynają zmieniać kolor. Jesień to sezon na spacery i zachwycanie się pięknem przyrody, ale jej nadejście oznacza również, że spędzamy dużo więcej czasu w domu.

03.08.21

Creditstar świętuje swoje 15. urodziny!

W sierpniu świętujemy ważną dla Creditstar rocznicę. W tym miesiącu kończymy 15 lat! Dlatego warto właśnie teraz spojrzeć wstecz na niektóre z naszych osiągnięć w ciągu ostatnich 15 lat.

28.06.21

Proste sposoby, by zaoszczędzić pieniądze tego lata (i dalej dobrze się bawić)

Każdy kocha lato. Długie dni, wyjazdy i niekończące się grille – wszystko to sprawia, że jest to najbardziej wyczekiwany okres roku. Lato potrafi być jednak także najbardziej kosztowną porą. Teraz gdy wszystko powoli się otwiera, każdy chce gdzieś wyskoczyć i dobrze się zabawić. Koszt wszystkich tych aktywności ostatecznie się jednak sumuje. Zanim więc zaczniesz planować wakacje, pomyśl najpierw, jak wpłynie to na twój budżet.

08.06.21

7 Najlepszych Celów Podróżniczych Tego Lata

Po ponad roku pandemii COVID-19 zdaje się, że zaczynamy dostrzegać światełko w tunelu. Wakacje się zbliżają i coraz więcej krajów ponownie się otwiera, a tym samym międzynarodowe podróże znów stają się dla nas osiągalne. Dla wielu z nas minęło dużo czasu od ostatniej wycieczki za granicę, dlatego relaksujące wczasy to coś, o czym naprawdę marzymy.

31.03.21

5 bezpiecznych i radosnych sposobów na świętowanie wielkanocy

Wielkanoc jest tuż-tuż! Pogoda wreszcie jest coraz cieplejsza, drzewa zaczynają kwitnąć, a wiele osób przygotowuje się do świętowania radosnego weekendu. Chociaż w tym roku sprawy wyglądają nieco inaczej w porównaniu do tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, nie pozwól, aby obecna sytuacja zepsuła Ci święta. Nadchodzący okres jest idealną okazją, aby spędzić czas z rodziną, zjeść dużo mazurka i podnieść wszystkich na duchu. Jest mnóstwo gier i zabaw wielkanocnych, którymi możesz się cieszyć z bliskimi, zachowując bezpieczeństwo i dystans społeczny.

26.03.21

5 pomysłów na dodatkową pracę, którą możesz zacząć już dziś

Rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 dotknęło prawie wszystkie kraje na świecie. Niemal każdy z nas doświadczył skutków finansowych wynikających z pandemii. Wielu z nas musiało dostosować się do nowego sposobu pracy, a niektórych z nas dotknęły nawet zwolnienia czy obniżka wynagrodzeń.

19.03.21

Porady treningowe: jak utrzymać swoje zdrowie podczas okresu obostrzeń i izolacji

Entuzjaści swojej kondycji! Założę się, że ciężko pracowaliście także w 2021 nad osiągnięciem swojej letniej sylwetki z myślą o miesiącach takich jak czerwiec czy lipiec.

25.02.21

Kupuj inteligentnie: proste sztuczki, które każdy powinien znać

Dla wielu z nas zakupy stanowią dużą część naszego miesięcznego budżetu. Wydawanie pieniędzy to coś, czego nie można uniknąć. Jedynie możemy nauczyć się, jak mądrze je wydawać i stać się inteligentnymi kupującymi. Od czego zacząć? Inteligentne zakupy to nic trudnego. Musisz jedynie przygotować plan, przeprowadzić rozeznanie i wykazać się odrobiną cierpliwości.

04.02.21

10 pomysłów na prezent z okazji walentynek dla każdej osoby, którą kochasz

Teraz, gdy masz już za sobą szukanie najodpowiedniejszych prezentów z okazji Świąt Bożego Narodzenia, czas zwrócić uwagę na Walentynki.

19.01.21

5 wymówek, żeby nie oszczędzać pieniędzy w 2021 roku

Czy kiedykolwiek złapałeś się na szukaniu wymówek, żeby nie oszczędzać pieniędzy? Cóż, nie Ty jeden i nie Ty jedna. Możesz po prostu czekać i mieć nadzieję, że wkrótce wygrasz na loterii, ale to prawdopodobnie nie jest najlepszy plan. Jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy lub wychodzenie z długów, łatwo znaleźć wymówki i ignorować swoje problemy. Bądźmy ze sobą szczerzy, wszyscy kiedyś wynajdywaliśmy powody, żeby nie zacząć oszczędzać właśnie w tym momencie naszego życia.

28.04.20

Sposoby na przedłużenie trwałości jedzenia

Co roku każdy z nas marnuje mnóstwo jedzenia. Wyrzucamy zepsute owoce i warzywa, nieświeże wędliny, resztki z posiłków. To z kolei generuje ogromne straty finansowe, jeśli podliczymy, ile tak naprawdę pieniędzy wyrzucamy do kosza – dosłownie! Dziś podpowiemy, jak przedłużyć trwałość jedzenia i tym samym zmniejszyć ilość odpadów spożywczych.

21.04.20

Pożyczka niebankowa. Tylko online

Potrzeba pozyskania dodatkowych środków finansowych może pojawić się w każdym momencie. Nie zawsze jednak mamy fizyczną możliwość udania się do placówki, która oferuje pożyczki. Wyjściem z tej sytuacji może być skorzystanie z oferty przez internet, dzięki której możemy pozyskać środki bez konieczności wychodzenia z domu. Pożyczka niebankowa, bo o niej mowa, to rozwiązanie, które sprawdzi się wówczas, gdy zależy nam na szybkim uzyskaniu środków prosto na konto za pośrednictwem internetu.

14.04.20

Brak środków na koncie? Potrzebna pożyczka na już

Wielu z nas z pewnością doskonale panuje nad swoim budżetem domowym. Planujemy comiesięczne wydatki na życie, opłaty czy zakup sezonowej garderoby i dopóki nie pojawi się nieplanowany wydatek, wszystko jest pod kontrolą. Co jednak w sytuacji, gdy niespodziewanie stanęliśmy przed koniecznością wydania dodatkowych środków na niecierpiący zwłoki wydatek, a na naszym koncie brakuje wystarczającej ilości pieniędzy? Jeśli ich pożyczenie  od rodziny czy przyjaciół nie wchodzi w grę, alternatywą może być pożyczka na już dostępna przez internet.

07.04.20

Pożyczka internetowa. Wygodny sposób na zasilenie konta

Ile razy brakowało nam pieniędzy na sfinansowanie nieplanowanego wydatku lub trafiła nam się okazja zakupu wymarzonego przedmiotu, gadżetu czy wycieczki w niebywale atrakcyjnej cenie? Wielu z nas ma na takie sytuacje przewidziane oszczędności, jednak co zrobić w przypadku, gdy w naszym bieżącym budżecie domowym nie ma wystarczających środków? Rozwiązaniem może być pożyczka internetowa – szybka, wygodna i dostępna dla każdego.

03.03.20

Pożyczka od zaraz sposobem na pilny wydatek ponad budżet

Pilny wydatek może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji najczęściej sięgamy po zgromadzone wcześniej oszczędności. Jednak co w sytuacji, gdy nie mamy rezerwowych środków, a pożyczenie pieniędzy od rodziny lub przyjaciół nie wchodzi w grę? Wówczas rozwiązaniem może być dostępna przez internet pożyczka od zaraz. Na czym ona polega oraz komu jest dedykowana?

21.02.20

Pożyczka online bez zaświadczeń

Oszczędzanie pieniędzy na nieprzewidziane sytuacje to nawyk, który wielu z nas ma we krwi. Jednak niektóre zdarzenia losowe mogą sprawić, że nasze oszczędności nie wystarczą na sfinansowanie nieoczekiwanego wydatku i wówczas jesteśmy zmuszeni do szukania innych sposobów na zdobycie środków. Jednym z nich jest pożyczka online bez zaświadczeń, która pozwala szybko i wygodnie uzyskać niezbędne finansowanie.

12.02.20

Weekend z adrenaliną. Pomysły i inspiracje

Marzysz o tym, aby choć na chwilę odciąć się od codzienności i poczuć dreszczyk emocji? Weekend to idealny moment na to, aby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i zapomnieć o obowiązkach. Jak zaplanować weekendowy aktywny wypoczynek z adrenaliną? Oto kilka pomysłów, które warto rozważyć.

05.02.20

Pożyczka przez internet na konto. Gdy zabrakło środków

Do wypłaty pozostało jeszcze sporo czasu, a Twoje konto świeci pustkami? Taka sytuacja może przydarzyć się każdemu. Wystarczy, że pojawi się nieplanowany wydatek, na który nie mamy odłożonych osobnych oszczędności, a pieniądze w szybkim tempie znikną z naszego konta. Jak poradzić sobie z tą chwilową dziurą w domowym budżecie? Rozwiązaniem może być pożyczka przez internet na konto. Sprawdź, na czym ona polega oraz jak rozsądnie pożyczać.

23.01.20

Jaki telewizor do 2000zł?

Wybór odpowiedniego telewizora nie może być spontaniczny. Musimy wziąć pod uwagę wiele parametrów technicznych, a także dodatkowych funkcji, na których nam zależy. Producenci telewizorów nie poprzestają na tworzeniu coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań, które mają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta, przez co decyzja o wyborze odpowiedniego modelu okazuje się nie lada wyzwaniem. A co, jeśli jesteśmy ograniczeni budżetem 2000zł na zakup takiego sprzętu? Dziś podpowiemy, jak wybrać telewizor w tej kwocie, który trafi w nasze potrzeby.

16.01.20

Pożyczki dla każdego bez udziału banku

Pożyczki to dobry sposób na uzyskanie dodatkowych środków finansowych. Nie każdy jednak może skorzystać z ofert pożyczek bankowych. W takiej sytuacji pożyczka online będzie świetną alternatywą. Zobacz, jakie są zalety korzystania z internetowych pożyczek dla każdego.

09.01.20

10 pomysłów na prezent dla kobiety na każdą okazję

Kobiety uwielbiają dostawać prezenty, a okazji ku temu jest naprawdę wiele. Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny, Boże Narodzenie czy ważna rocznica – bez względu na to, z powodu jakiej okoliczności wręczamy kobiecie prezent, zawsze powinien on być rozważnie przemyślany i dopasowany do jej charakteru, gustu oraz relacji łączącej nas z obdarowywaną. Dziś odpowiemy 10 pomysłów na prezent dla kobiety, który wprawi ją w nieukrywany zachwyt.

03.01.20

Pożyczka chwilówka online. Nieplanowane wydatki ujarzmione

Planowanie miesięcznego budżetu to najlepszy sposób na to, aby zapanować nad wydatkami. Niekiedy jednak mimo szczerych chęci i dokładnie rozpisanego planu miesięcznych kosztów, na naszym koncie może zabraknąć pieniędzy akurat w sytuacji, gdy wypadł nam nieoczekiwany, lecz pilny wydatek. Co w takiej sytuacji zrobić? Jak poradzić sobie z brakiem gotówki?

27.12.19

Aranżacja mieszkania pod wynajem

Zakup mieszkania pod wynajem to inwestycja, która może okazać się doskonałym źródłem pasywnego dochodu. Zysk z takiej nieruchomości będzie tym większy, im w lepszej lokalizacji się ona znajduje oraz im większy jest popyt na rynku na wynajem. Jednak to nie wszystko. Potencjalni najemcy zwracają bowiem uwagę nie tylko na wygląd mieszkania, ale i na jego funkcjonalność. Zanim więc opublikujemy ogłoszenie z wynajmem naszego lokum, warto poświęcić czas na odpowiednią jego aranżację, dzięki czemu podwyższymy jego standard oraz atrakcyjność w oczach potencjalnego najemcy.

18.12.19

Nie mam pieniędzy na życie. Co zrobić?

Brak środków na koncie lub konieczność sfinansowania nieplanowanego wydatku – taka sytuacja może przytrafić się każdemu. Czasami może zwyczajnie zabraknąć pieniędzy na życie, co jest wyjątkowo niekomfortową i stresującą sytuacją. Jeśli pożyczenie pieniędzy od rodziny bądź przyjaciół nie wchodzi w grę, trzeba szukać innych sposobów na ich zdobycie. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia, gdyż istnieje wiele sposobów na to, aby uzyskać dodatkowe środki, dzięki czemu możemy skutecznie załatać chwilową dziurę budżetową.

16.12.19

Czym są pożyczki pozabankowe online

Często można usłyszeć o pożyczkach pozabankowych online, które dostępne są praktycznie dla każdej pełnoletniej osoby. Nie każdy jednak wie, co oznacza termin “pożyczki pozabankowe” oraz czym oferta ta różni się od tradycyjnych pożyczek. Dziś postaramy się przybliżyć ten temat i wyjaśnić, czym są pożyczki pozabankowe.

11.12.19

Pożyczka na 3 miesiące. Kiedy warto po nią sięgnąć

Dla jednych osób pożyczki to sposób na sfinansowanie nieprzewidzianych wydatków, które mogą pojawić w różnych okolicznościach, dla innych – możliwość zrealizowania małych marzeń. Wybór odpowiedniej pożyczki, która spełni nasze oczekiwania, może nie być oczywisty. Mamy bowiem różne warianty ofert pożyczkowych, które mogą dotyczyć zarówno kwoty, jak i terminu spłaty zobowiązania. Dziś przyjrzymy się pożyczce na 3 miesiące.

30.11.19

Na czym polega szybka pożyczka na dowód?

Z pewnością nieraz słyszałeś o pożyczce na dowód. Brzmi to dość ciekawie, zwłaszcza, że banki zwykle wymagają licznych formalności w trakcie wnioskowania o pożyczkę. Na czym zatem polega taka pożyczka i czy faktycznie można ją otrzymać wyłącznie okazując dowód osobisty?

29.11.19

Jak zarządzać domowym budżetem

Odpowiednie planowanie miesięcznych wydatków zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa oraz kontroli nad naszym budżetem domowym. Dzięki temu możliwe jest również gromadzenie oszczędności, które następnie możemy przeznaczyć na wymarzone wczasy, realizację marzeń i pasji czy sfinansować pilny, nieplanowany wydatek. Jak zarządzać domowym budżetem, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby? Oto kilka wskazówek.

19.11.19

Pożyczka 200 zł przez internet, gdy brakuje gotówki

Chwilowa utrata płynności finansowej czy zwyczajny brak gotówki może przytrafić się każdemu i być wynikiem różnych sytuacji: niespodziewane wydatki z powodu awarii samochodu lub sprzętu domowego, choroba, spontaniczny wyjazd czy zwyczajne niedoszacowanie budżetu domowego. Często pożyczka od rodziny czy przyjaciół nie wchodzi w grę, więc w takim przypadku alternatywą okazuje się pożyczka przez internet.

12.11.19

Jak przeżyć do końca miesiąca

Brak pieniędzy na koncie to sytuacja dość niekomfortowa, zwłaszcza, jeśli do najbliższej wypłaty pozostało jeszcze trochę czasu. Nie musisz jednak od razu wpadać w panikę. Na pewno istnieją sposoby na to, aby przeżyć do wypłaty zaspokajając swoje podstawowe potrzeby. Oto kilka pomysłów na brak pieniędzy przed wypłatą.

27.10.19

Szybka pożyczka na święta. Zaplanuj ją z głową

Święta to okres wzmożonych wydatków, które często mogą przerosnąć nasze możliwości finansowe. Każdemu z nas zależy przecież na tym, aby wieczerza wigilijna oraz kolejne dwa dni świąteczne były perfekcyjnie dopracowane. Rozwiązaniem na chwilowy brak środków na organizację idealnych świąt rodzinnych może okazać się szybka pożyczka na święta. Sprawdź, jak skorzystać z niej z głową oraz jak wyliczyć świąteczny budżet.

17.10.19

10 pomysłów na prezent gwiazdkowy do 200zł

Jak co roku wybór prezentów pod choinkę dla najbliższych może okazać się nie lada wyzwaniem. Często możemy mieć wrażenie, że osoby, które zamierzamy obdarować, mają już wszystko, czego potrzebują lub zwyczajnie nie znamy ich gustów lub potrzeb zbyt dobrze, by trafić z prezentem w dziesiątkę. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótki poradnik prezentowy, w którym podpowiemy, jaki prezent do 200zł warto rozważyć. Zapraszamy do lektury.