14.12.2022

Boże Narodzenie: Magiczny czas

Czujesz już tę niezwykłą atmosferę? No dalej, wiesz o czym mówię!
Ośnieżone ulice oświetlone kolorowymi światłami , które w jakiś dziwny sposób ogrzewają nas od środka, wyścig po najbardziej oryginalne prezenty i choinki udekorowane od góry do dołu… teraz już wiesz!

Oto nadchodzi święto, na które wszyscy czekaliśmy: Boże Narodzenie.
Święta przynoszą szczęście, poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim radość.
Dowiedzmy się co sprawia, że święta są pełne magii!

Dekorowanie choinki

Zacznijmy od czynności, która tradycyjnie angażuje całą rodzinę – ubieranie choinki.

Wszyscy uwielbiamy dekorować choinkę i często występujemy w roli projektantów, aby drzewko było jak najbardziej oryginalne.

Różne lampki, świąteczne bombki, nie mówiąc już o słynnej gwieździe na czubku, są obowiązkowe, aby stworzyć tę magiczną atmosferę.

Oglądanie świątecznych filmów

Kevin sam w domu, Nieoczekiwana zmiana miejsc, Jack Frost i wiele, wiele innych filmów, które przeszły do historii Bożego Narodzenia!

Jedną z najlepszych rodzinnych rozrywek, którymi można się cieszyć podczas świąt  Bożego Narodzenia jest oglądanie świątecznych klasyków kinowych!
Filmy świąteczne są wrotami do nostalgicznego zajrzenia w przeszłość. Dzięki nim również rodzice mogą poczuć się jak dzieci.

Nie bądź Grinchem! Obejrzyj film w towarzystwie swoich bliskich.

Świąteczne zakupy

Szaleństwo zakupowe, niekończące się kolejki, wszechobecne wyprzedaże: oto galerie handlowe w okresie Bożego Narodzenia!

Magia Świąt przenika wszystkie sklepy w centrum handlowym, zalewając je świątecznymi dekoracjami, lampkami i nie tylko.

Spacer po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego prezentu a przy tym korzystanie z rabatów i okazji może działać terapeutycznie, ale  przede wszystkim sprawia przyjemność.

Creditstar – Gra Ball Shooter

Jeśli mowa o dobrej zabawie, to nie sposób nie wspomnieć o grach!

Z myślą o Twoich magicznych świętach Creditstar przygotował mini-grę, która pozwoli Ci świętować w duchu rozrywki! Przygotuj się do gry Ball Shooter!

Strzelaj kulkami strzelaj kulkami pasującymi kolorem, aby zdobyć jak najwięcej punktów w grze dla każdego! Rzuć wyzwanie swoim znajomym lub rodzinie i odkryj, kto zostanie świątecznym zwycięzcą.

ZAGRAJ TERAZ

Czym jest Creditstar?

CreditStar to międzynarodowa firma z sektora finansowego, która działa od ponad 16 lat w 8 krajach i stale rozwija się oraz poszerza swój rynek.

Creditstar oferuje rozwiązania finansowe przeznaczone dla wszystkich klientów, którzy szukają większej kontroli, elastyczności i wydajności w swoich pożyczkach.

Odkryj SmartCredit, elastyczną pożyczkę do kwoty PLN 25000, dzięki której zaspokoisz każdą swoją potrzebę.

Zyskujesz komfort i wygodę! Dzięki SmartCredit możesz spokojnie spłacać swoją pożyczkę w wygodnych ratach do 24 miesięcy. 

Proces wnioskowania o Twoją pożyczkę jest łatwy i wygodny: Złożenie wniosku o pożyczkę zajmie tylko kilka minut, a gdy zostanie on zatwierdzony pieniądze będą do Twojej dyspozycji.