03.08.2021

Creditstar świętuje swoje 15. urodziny!

W sierpniu świętujemy ważną dla Creditstar rocznicę. W tym miesiącu kończymy 15 lat! Dlatego warto właśnie teraz spojrzeć wstecz na niektóre z naszych osiągnięć w ciągu ostatnich 15 lat.


Firma Creditstar została założona w 2006 roku w Estonii z myślą o zapewnieniu prostych, elastycznych i przejrzystych usług finansowych dla wszystkich. Aby nasze produkty były łatwo dostępne dla setek tysięcy klientów, stosujemy zautomatyzowane procesy, algorytmy i analizę danych. Obecnie funkcjonujemy już w 8 różnych krajach całej Europy: Estonii, Finlandii, Republice Czeskiej, Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji i Danii.


W Creditstar nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Chcemy być dostawcą usług, któremu nasi klienci ufają i na którym mogą polegać. Obecnie nasz zespół składa się z ponad 135 doświadczonych specjalistów z ponad 30 krajów. Wierzymy, że miejscowi pracownicy ułatwiają nam zapewnienie skutecznej komunikacji i dobre zrozumienie naszych klientów na każdym rynku.
Jednym z naszych głównych celów jest budowanie długoterminowych relacji z klientami. Dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów i szukaniem nowych sposobów tworzenia wartości dla naszych klientów.


Czytaj dalej i poznaj najważniejsze wydarzenia w Creditstar z ostatnich lat:

  • W 2016 roku Grupa Creditstar została wyróżniona w programie European Business Awards, należącym do największych na świecie i posiadających najdłuższą historię konkursów biznesowych. Wzięło w nim wówczas udział ponad 33 000 firm z 34 krajów, a firma Creditstar znalazła się – z czego jesteśmy dumni – pośród 110 finalistów.
  • W czerwcu 2017 firma Creditstar została mianowana do Europejskiej Nagrody Fintech i trafiła na europejską listę FinTech Top 100. Lista powstała przez połączenie wyników głosowania publicznego i ocen ekspertów.
  • W 2018 Inc. 5000 uznała nas za jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie. Creditstar było jedną z niewielu firm świadczących usługi finansowe, które trafiły na tę listę. Byliśmy zaszczyceni, że możemy dołączyć do takich firm, jak Facebook, Microsoft, Oracle i wiele innych.
  • W kwietniu 2019 świętowaliśmy kolejne osiągnięcie — mieliśmy już 100 pracowników. Nasz zespół pracuje z szeregu biur w całej Europie.
  • W maju 2019 Creditstar rozpoczęło działalność na rynku duńskim.
  • W sierpniu 2019 Grupa Creditstar została krajowym zwycięzcą w konkursie European Business Awards 2019. 
  • W lutym 2020 osiągnęliśmy kolejny sukces — milion kont użytkowników. Jesteśmy z tego szczególnie dumni, ponieważ jest to dowód, że świadczymy usługi, z których korzysta wielu klientów.
  • W lutym 2021 nasze estońskie przedsiębiorstwa trafiły na listę Estonian Gazelle TOP.
  • W maju 2021 wystąpiliśmy o specjalną licencję bankową. Pozwoli to nam dostarczać prawie wszystkie tradycyjne usługi bankowe na obszarze UE/EOG i ułatwi wprowadzanie nowych produktów.

Osiągnięcia te nie byłyby możliwe bez zaufania naszych klientów. Aby uczcić naszą rocznicę i podziękować za wsparcie, przygotowaliśmy dla Was specjalne niespodzianki na cały miesiąc sierpień!
Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o kampaniach urodzinowych Creditstar.