Jak to działa?

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o naszej szybkiej i prostej procedurze zaciągania pożyczki, spłatach i przedłużeniach terminu spłaty pożyczki.

Pierwsza pożyczka

Jeżeli potrzebujesz pomocy finansowej na krótki czas, Creditstar ma dla ciebie proste i przejrzyste rozwiązanie. Aby uzyskać pożyczkę, należy:

1. Podać szczegóły pożyczki

Jako osoba ubiegająca się  o pożyczkę w Creditstar możesz wystąpić o nawet 25 000 zł na okres 36 miesięcy. Wystarczy podać kwotę i okres spłaty, a potem kliknąć przycisk Złóż wniosek.

2. Zarejestrować się w trakcie składania pierwszego wniosku o pożyczkę

Prosimy o podanie danych osobowych podczas rejestracji konta użytkownika. Możesz później jeszcze raz sprawdzić wszystkie informacje podane we wniosku kredytowym i zmienić je w razie potrzeby.

3. Przejść weryfikację tożsamości i wypłacalności

W celu zapewnienia bezpieczeństwa obsługi prosimy o dokonanie weryfikacji konta bankowego online. Prosimy też o podanie różnych informacji finansowych niezbędnych do sprawdzenia wiarygodności kredytowej. Oczywiście zachowujemy poufność danych naszych klientów i zapewniamy bezpieczne przechowywanie danych.

4. Zatwierdzić wniosek

Wypełniony i złożony formularz zostanie skierowany do rozpatrzenia. Czasami z wnioskodawcą może skontaktować się nasz przedstawiciel, który poprosi o dodatkowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji pożyczkowej.

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie

W przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zazwyczaj trafiają na konto klienta w ciągu 15 minut.

Kolejne pożyczki

Dla powracających klientów cała procedura ulega skróceniu. W zależności od statusu klienta możesz pożyczyć do 25 000 zł:

1. Podać szczegóły pożyczki

Wystąp o pożyczkę na naszej stronie głównej, zaloguj się na swoje konto i złóż tam wniosek. Pamiętaj, że ponowne ubieganie się o pożyczkę jest możliwe po całkowitym rozliczeniu bieżących zobowiązań.

2. Zatwierdzić wniosek

Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony tak samo, jak w przypadku pierwszej pożyczki. W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony(na) o dokonanie weryfikacji tożsamości online ponownie lub skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel, aby poprosić o dodatkowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji pożyczkowej. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, Creditstar nie gwarantuje z miejsca pozytywnej decyzji, nawet jeżeli wcześniej korzystałeś(aś) z naszych usług.

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie

W przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zazwyczaj trafiają na konto klienta w ciągu 15 minut.

Spłaty

Terminowe spłaty umożliwiają podwyższenie kwoty, o jaką będziesz się mógł/mogła ubiegać, gdyby zaszła potrzeba skorzystania z naszych usług finansowych w przyszłości.

Przypomnimy Ci o terminie spłaty, wysyłając wiadomość e-mail i SMS przed jego upływem. Zawsze możesz sprawdzić informacje o płatnościach po zalogowaniu się do swojego konta użytkownika w naszej witrynie.