11.12.2019

Pożyczka na 3 miesiące. Kiedy warto po nią sięgnąć

Dla jednych osób pożyczki to sposób na sfinansowanie nieprzewidzianych wydatków, które mogą pojawić w różnych okolicznościach, dla innych – możliwość zrealizowania małych marzeń. Wybór odpowiedniej pożyczki, która spełni nasze oczekiwania, może nie być oczywisty. Mamy bowiem różne warianty ofert pożyczkowych, które mogą dotyczyć zarówno kwoty, jak i terminu spłaty zobowiązania. Dziś przyjrzymy się pożyczce na 3 miesiące.

Pożyczka na 3 miesiące – dogodny termin spłaty dla każdego

Pożyczka z możliwością spłaty w ciągu 3 miesięcy to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących pożyczyć większą kwotę, której nie będą w stanie spłacić z jednomiesięcznego wynagrodzenia. Jeśli czeka cię kosztowny zakup nowego urządzenia AGD, remont łazienki, opłacenie kursu lub studiów dziecka, pożyczka na 90 dni może być dla ciebie wygodnym rozwiązaniem bez ryzyka, że nie zdołasz jej spłacić w terminie – rozłożenie płatności na raty nie będzie tak uciążliwe dla twojego domowego budżetu.

Gdy pracodawca spóźnia się z wypłatą – pożyczka na 90 dni pozwoli uzyskać środki na życie

Niekiedy zdarza się, że pracodawca z różnych przyczyn nie może zapłacić nam wynagrodzenia w terminie. Choć w przypadku osób zatrudnionych na umowę o pracę takie zjawisko nie jest zbyt powszechne, to jednak wiele osób pracuje na zasadach kontraktów czy innych form umów, w oparciu o które wypłata wynagrodzeń uzależniona jest od innych czynników, jak na przykład zakończenie projektu – często z problemem tym borykają się freelancerzy. Mając zatem możliwość zaciągnięcia pożyczki na 90 dni ewentualne opóźnienie w otrzymaniu na konto wynagrodzenia nie jest już tak stresujące.

Spełniaj małe marzenia z pożyczką na 90 dni

Pożyczka na 3 miesiące to nie tylko sposób na sytuacje awaryjne. Dzięki niej można sfinansować swoje małe marzenia, gdy trafi nam się okazja nie do odrzucenia. Może to być wyjazd na niezapomniany urlop, skorzystanie z kursu spadochronowego, który pozwoli nam wykonać swój pierwszy samodzielny skok czy też zakup gadżetu od dawna będącego przedmiotem naszego pożądania. Tego rodzaju cele bywają dość kosztowne i nie zawsze możemy być na nie przygotowani w najmniej oczekiwanym momencie. Za pomocą pożyczki ze spłatą w ciągu 90 dni marzenie stanie się dostępne na wyciągnięcie ręki.

O czym pamiętać korzystając z pożyczki na 3 miesiące

Bez różnicy czy interesuje Cię pożyczka na 60 dni, 30 dni, czy 90, decyzja o jej zaciągnięciu powinna być dobrze przemyślana. Zawsze miej na uwadze to, czy będziesz w stanie spłacić całą kwotę w wyznaczonym terminie i nie ulegaj pokusie zwiększenia kwoty pożyczki, jeśli istnieje cień ryzyka, że możesz mieć problem z uregulowaniem zobowiązania.

W Creditstar.pl oferujemy wygodne pożyczki online na okres 3 miesięcy. Wystarczy wejść na stronę główną, wybrać kwotę pożyczki oraz suwakiem poniżej zaznaczyć termin spłaty na 3 miesiące. Następnie należy złożyć wniosek online i po wypełnieniu wszystkich formalności oczekiwać na decyzję w sprawie przyznania pożyczki. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze trafią na twoje konto jeszcze tego samego dnia.

3-miesięczna pożyczka online w Creditstar.pl może być trafionym wyborem w wielu sytuacjach.  Dostępność usługi i możliwość wnioskowania o pożyczkę całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu, to z pewnością mocny atut, który wyróżnia tę ofertę spośród innych, oferowanych w placówkach stacjonarnych.