07.04.2020

Pożyczka internetowa. Wygodny sposób na zasilenie konta

Ile razy brakowało nam pieniędzy na sfinansowanie nieplanowanego wydatku lub trafiła nam się okazja zakupu wymarzonego przedmiotu, gadżetu czy wycieczki w niebywale atrakcyjnej cenie? Wielu z nas ma na takie sytuacje przewidziane oszczędności, jednak co zrobić w przypadku, gdy w naszym bieżącym budżecie domowym nie ma wystarczających środków? Rozwiązaniem może być pożyczka internetowa – szybka, wygodna i dostępna dla każdego.

Pożyczka internetowa – jak to działa

Popularność pożyczek internetowych w Polsce wciąż rośnie. Wszystko za sprawą wygody, jaką oferty te zapewniają klientom potrzebującym szybko uzyskać środki na konto. Pożyczka internetowa to rozwiązanie, które umożliwia otrzymanie określonej sumy pieniędzy z zobowiązaniem jej zwrotu we wskazanym w umowie terminie. Tym, co wyróżnia tego rodzaju pożyczkę od tych dostępnych w bankach i innych finansowych placówkach stacjonarnych jest fakt, że cała procedura otrzymania środków odbywa się drogą elektroniczną, czyli za pośrednictwem internetu. 

Pożyczka internetowa – jak przebiega procedura

Uzyskanie pożyczki internetowej jest możliwe całkowicie drogą internetową. Decydując się na skorzystanie z oferty w serwisie Creditstar.pl wystarczy wejść na stronę główną i w dostępnym tam kalkulatorze wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz preferowany termin jej spłaty. Nowi klienci, którzy do tej pory nie korzystali z oferty serwisu, mogą wnioskować o kwotę od 100 do 1.500zł. 

Po określeniu parametrów pożyczki przechodzimy do wypełnienia wniosku online, który następnie wysyłamy za pomocą systemu do pożyczkodawcy. Ten, na podstawie otrzymanych od nas danych, sprawdza naszą wiarygodność i jeśli nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań, zatwierdza wniosek i tym samym udziela pozytywnej decyzji pożyczkowej. 

Po naszej stronie wszystkie wymagania formalne zostały więc spełnione i pozostaje nam tylko czekać na przelew pożyczonych środków na konto.

Aby wnioskować o pożyczkę internetową, nie potrzebujemy dostarczać pożyczkodawcy zaświadczeń od pracodawcy. Do złożenia wniosku, oprócz urządzenia z dostępem do internetu, musimy natomiast przygotować dowód osobisty, mieć aktywny numer komórkowy oraz posiadać konto bankowe zarejestrowane na dane podane w dokumencie. 

Pożyczka internetowa w kryzysowej sytuacji

W życiu mogą zdarzyć się sytuacje, gdy z różnych względów nie możemy opuścić domu – problemy zdrowotne, kontuzja czy też nie mamy możliwości udania się do placówki stacjonarnej, która udziela pożyczek z uwagi na dużą odległość o naszego miejsca zamieszkania. W takim przypadku możliwość wzięcia pożyczki internetowej okazuje się optymalnym rozwiązaniem. 

Ofertę pożyczek internetowych doceniają również osoby, którym zależy na czasie. Sam wniosek możemy złożyć online w dowolnym momencie, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nie musimy więc ograniczać się do godzin pracy instytucji stacjonarnej. Serwis Creditstar.pl dba o to, by wnioski pożyczkowe były rozpatrywane w możliwie najszybszym czasie, dzięki czemu również środki wypłacane są szybko i sprawnie. 

Warto również podkreślić, że w przypadku pożyczki internetowej w Creditstar.pl nie musimy podawać powodu wnioskowania o środki. Pieniądze pożyczamy na dowolny cel, nie musimy się tłumaczyć, na co zostaną one wydane i tym samym nie będziemy rozliczani z tego, jak zostały one spożytkowane.


Łatwa dostępność oferty, uproszczona procedura, sprawna weryfikacja wniosku pożyczkowego oraz możliwie szybka wypłata środków na konto bez konieczności wychodzenia z domu to główne atuty pożyczki internetowej.