14.04.2020

Brak środków na koncie? Potrzebna pożyczka na już

Wielu z nas z pewnością doskonale panuje nad swoim budżetem domowym. Planujemy comiesięczne wydatki na życie, opłaty czy zakup sezonowej garderoby i dopóki nie pojawi się nieplanowany wydatek, wszystko jest pod kontrolą. Co jednak w sytuacji, gdy niespodziewanie stanęliśmy przed koniecznością wydania dodatkowych środków na niecierpiący zwłoki wydatek, a na naszym koncie brakuje wystarczającej ilości pieniędzy? Jeśli ich pożyczenie  od rodziny czy przyjaciół nie wchodzi w grę, alternatywą może być pożyczka na już dostępna przez internet.

Pożyczka na już – co to takiego?

Pożyczka na już to potoczna nazwa szybkiej pożyczki, która zwykle oferowana jest przez internet. Określeniem tym nazywa się oferty, które dotyczą pożyczek krótkoterminowych dostępnych zwykle przez internet. 

Pożyczka na już oznacza, że środki możemy otrzymać na konto w dość krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki temu, że firmy pożyczkowe takie jak Creditstar.pl oferują swoim klientom uproszczoną procedurę wnioskowania o środki, która nie wymaga przedstawiania dodatkowych zaświadczeń z pracy, co zdecydowanie skraca czas uzyskania pożyczki. Dzięki temu weryfikacja złożonych wniosków odbywa się sprawnie, a co za tym idzie, po pozytywnej decyzji pożyczkodawcy pieniądze w krótkim czasie przelewane są na konto. 

Jak uzyskać pożyczkę na już w Creditstar.pl?

To bardzo proste. W pierwszej kolejności należy odwiedzić serwis www.creditstar.pl i za pomocą dostępnego na stronie głównej kalkulatora wybrać suwakami preferowaną przez nas kwotę oraz interesujący nas termin spłaty zobowiązania. Następne przechodzimy do kolejnego kroku, czyli wysłania wniosku o pożyczkę. Jeśli korzystamy z serwisu Creditstar.pl po raz pierwszy, należy założyć konto użytkownika, zaakceptować warunki, a następnie złożyć wniosek pożyczkowy, w którym podamy wszelkie wymagane przez system dane. Należy mieć przygotowany dowód osobisty, numer konta bankowego oraz mieć aktywny numer komórkowy. 

Po wysłaniu wniosku pozostaje nam już oczekiwanie na decyzję ze strony pożyczkodawcy. Jeśli nasza weryfikacja przebiegnie pomyślnie, zostaniemy o tym niezwłocznie powiadomieni, po czym w możliwie szybkim czasie pieniądze zostaną przelane na wskazane we wniosku konto.

Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby otrzymać pożyczkę. Wszystko odbywa się przez internet – szybko i wygodnie. Na już.

Jako nowy klient serwis Creditstar.pl możemy wnioskować o pożyczkę od 100 do 1.500zł. Stali klienci, którzy regularnie spłacają swoje zobowiązania, mogą wnioskować o kwoty nawet do 5.000zł.

Zalety pożyczki na już

Szybka decyzja pożyczkowa oraz uproszczona procedura wnioskowania o środki to podstawowe zalety tak zwanych pożyczek na już. Wygodna forma składania wniosku przez internet to również mniej stresu oraz oszczędność czasu. Zamiast więc udawać się do placówki stacjonarnej, o pożyczkę możemy się starać w zaciszu własnego domu, a wypełnienie krótkiego formularza przez internet zajmie nam nie więcej niż kilkanaście minut. To zdecydowanie korzystne rozwiązanie dla osób, dla których liczy się czas.


Pożyczka na już, zwana również pożyczką od ręki czy ekspresową pożyczką to oferta, która pozwoli szybko zdobyć środki na sfinansowanie nagłych, nieplanowanych wydatków. Decydując się na skorzystanie z pożyczki zawsze pamiętajmy o terminowej spłacie zobowiązania oraz o wnioskowaniu tylko o taką sumę, która jest nam rzeczywiście potrzebna.