21.04.2020

Pożyczka niebankowa. Tylko online

Potrzeba pozyskania dodatkowych środków finansowych może pojawić się w każdym momencie. Nie zawsze jednak mamy fizyczną możliwość udania się do placówki, która oferuje pożyczki. Wyjściem z tej sytuacji może być skorzystanie z oferty przez internet, dzięki której możemy pozyskać środki bez konieczności wychodzenia z domu. Pożyczka niebankowa, bo o niej mowa, to rozwiązanie, które sprawdzi się wówczas, gdy zależy nam na szybkim uzyskaniu środków prosto na konto za pośrednictwem internetu.

Pożyczka niebankowa – nie wychodź z domu

Firmy i instytucje, z których na co dzień korzystamy, coraz częściej oferują swoim klientom możliwość realizacji swoich usług za pośrednictwem internetu. Podobnie jest w przypadku pożyczek, firmy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwiają wzięcie pożyczki niebankowej drogą elektroniczną.

Creditstar.pl oferuje pożyczkę w wysokości od 100 do 1.500zł dla nowych klientów, a w przypadku stałych klientów, którzy regularnie spłacają dotychczasowe zobowiązania, kwota środków, jaką mogą uzyskać, wynosi nawet 5.000zł. Cała procedura, od złożenia wniosku aż po otrzymanie decyzji pożyczkowej i wypłatę środków odbywa się przez internet. Formalności są ograniczone do minimum, dzięki czemu nie musimy załatwiać dodatkowych zaświadczeń, które zwykle wymagane są w bankach, a samo wypełnienie wniosku może nam zająć dosłownie kilkanaście minut.

Kiedy warto skorzystać z pożyczki niebankowej?

Pożyczka niebankowa jest pomocna w szczególności osobom, które z różnych przyczyn nie mogą wyjść z domu. Problemy zdrowotne, choroba lub kontuzja czy nawet brak placówki pożyczkowej w okolicy to sytuacje, na które odpowiedzią będzie właśnie niebankowa pożyczka przez internet. Jednak to nie wszystkie okoliczności, które skłaniają do skorzystania z oferty online. Zdecydowanym jej atutem jest wygoda i oszczędność czasu

Decydując się na pożyczkę niebankową online możemy przejść całą procedurę, siedząc we własnym fotelu. Wszystko, czego będziemy potrzebować, to urządzenie z dostępem do internetu – komputer stacjonarny, laptop, tablet czy nawet telefon komórkowy – oraz dowód osobisty. Ważne jest również, aby posiadać zarejestrowany na nasze dane osobowe numer konta bankowego oraz aktywny numer komórkowy. Tak przygotowani możemy przystąpić do złożenia wniosku online.

Pożyczka niebankowa to sposób na nieprzewidziane wydatki

W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się sytuacje, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, a nasze oszczędności są już na wyczerpaniu. Pożyczka niebankowa to rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwi nam wyjście z tej sytuacji, gdyż środki finansowe możemy otrzymać na konto szybko i wygodnie. Czasem nawet niewielka kwota może pomóc nam wyjść z chwilowych problemów finansowych i załatać dziurę budżetową. Pożyczkę niebankową w Creditstar.pl możemy wziąć na okres od 5 do 30 dni, po których oddamy całą kwotę zobowiązania. Serwis oferuje również pożyczki nawet do 3 miesięcy w systemie równych rat. 

Nowy klient, który dotychczas nie korzystał z oferty serwisu Creditstar.pl może wnioskować o kwotę w wysokości od 100zł do 1.500zł, która pozwoli sfinansować pilne potrzeby. 

Pożyczka niebankowa przez internet jako alternatywa dla tradycyjnych ofert dostępnych w placówkach stacjonarnych to sposób na szybkie i wygodne zasilenie konta bez konieczności wychodzenia z domu. 

Warto pamiętać, że każdą pożyczkę należy brać z pełną odpowiedzialnością. Wnioskujmy o kwotę, której rzeczywiście potrzebujemy – nie bierzmy pożyczki na zapas i decydujmy się na jej spłatę w realnym do spełnienia terminie.