16.01.2020

Pożyczki dla każdego bez udziału banku

Pożyczki to dobry sposób na uzyskanie dodatkowych środków finansowych. Nie każdy jednak może skorzystać z ofert pożyczek bankowych. W takiej sytuacji pożyczka online będzie świetną alternatywą. Zobacz, jakie są zalety korzystania z internetowych pożyczek dla każdego.

Zalety internetowej pożyczki bez banku i zbędnych formalności

Firmy pożyczkowe oferujące swoje produkty przez internet stanowią obecnie sporą konkurencję dla pożyczek bankowych, które charakteryzują się zwykle dość czasochłonną i skomplikowaną procedurą wymagającą dużej liczby formalności. Banki również bardziej restrykcyjnie niż w przypadku podmiotów pozabankowych podchodzą do oceny wiarygodności klientów.  

Pożyczki internetowe cieszą się popularnością właśnie ze względu na uproszczone procedury i jasne zasady otrzymania pieniędzy, a także na szybkość przyznawania środków, co dla wielu osób jest kluczowym atutem. 

Pożyczki dla każdego w Creditstar.pl

Wnioskując o pożyczkę w Creditstar.pl pieniadze można otrzymać na konto nawet tego samego dnia, w którym otrzymaliśmy pozytywną decyzję. Cała procedura wnioskowania o środki jest bardzo prosta i składa się z zaledwie kilku kroków. W pierwszym musimy wybrać kwotę, jaka jest nam potrzebna, a także termin spłaty, który nas interesuje. Następnie, po kliknięciu przycisku “Wyślij wniosek”,należy zalogować się lub zarejestrować jako nowy klient i dalej system poprowadzi nas już przez kolejne pola, które będziemy musieli wypełnić. Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji pożyczkodawca zweryfikuje naszą wiarygodność i następnie wyda decyzję. Jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze zostaną przelane na nasze konto nawet w kilkanaście minut od jej otrzymania.

Do prawidłowego złożenia wniosku będziemy potrzebować jedynie dowodu osobistego, numeru konta bankowego zarejestrowanego na nasze dane oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego. Wniosek w całości składamy online. Może nam do tego posłużyć komputer, tablet czy smartfon z dostępem do internetu.

Pożyczka dla każdego – kiedy warto po nią sięgać

Pożyczki przez internet to rozwiązanie dla osób, które pilnie potrzebują pieniędzy i nie mogą sobie pozwolić na długie oczekiwanie na decyzję oraz na przelanie środków na konto. Tego rodzaju rozwiązanie to sposób na nieoczekiwane wydatki, które mogą przytrafić się w różnych okolicznościach. Nagła awaria samochodu lub sprzętu AGD, choroba czy inny pilny wydatek, który musimy pokryć, to tylko kilka przykładów takich sytuacji.

Pożyczka w niewielkiej kwocie może być również wsparciem finansowym na realizację małych przyjemności – spontaniczny wyjazd z rodziną na weekend, kupno wymarzonego gadżetu czy skorzystanie z oferty zakupu wczasów w promocyjnej cenie. Obok takich okazji nie przejść obojętnie.

Pożyczka pozabankowa to sposób na zdobycie dodatkowych środków, lecz z oferty tej należy korzystać rozsądnie. Jeśli wnioskujemy o pożyczkę, decydujmy się tylko na taką kwotę, jakiej rzeczywiście potrzebujemy, natomiast termin spłaty dopasujmy do naszych możliwości. Jeśli będzie on zbyt krótki, możemy nie zdążyć uzbierać danej kwoty i tym samym narazimy się na stres oraz odsetki karne, jeśli nie uda nam się spłacić zadłużenia w terminie. Zachęcamy do odpowiedzialnego i świadomego pożyczania!