23.08.2019

Pożyczka online w 15 minut. Zobacz na czym to polega

Pożyczki online w 15 minut nie bez powodu cieszą się rosnącą popularnością. To oferta, która zyskała sobie szerokie grono zwolenników nie tylko w Polsce. Nic dziwnego, w końcu tego rodzaju pożyczki to doskonała alternatywa dla tradycyjnych pożyczek, o które wnioskujemy w banku. Na czym polega ich przewaga? Co warto wiedzieć na temat pożyczek online w 15 minut?

Czym są pożyczki online w 15 minut?

Warto na początek wyjaśnić, czym jest pożyczka online. To nic innego jak pożyczka od zaraz, którą można otrzymać drogą elektroniczną. Wnioskowanie o pożyczkę może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że mamy dostęp do internetu.

Pożyczki online to odpowiedź na problemy tych, którzy nie mają możliwości skorzystania z ofert banków lub firm pożyczkowych działających stacjonarnie. Jeśli więc w naszej okolicy nie ma instytucji, do której moglibyśmy się udać, aby pożyczyć pieniądze, pożyczka online okazuje się w tej sytuacji jedynym rozwiązaniem.

Ubieganie się o tradycyjną pożyczkę może kojarzyć się z wieloma formalnościami oraz długim czasem oczekiwania na decyzję. W przypadku pożyczek online w 15 minut problem ten nie musimy się tego obawiać, gdyż ich głównym atutem jest właśnie szybki czas rozpatrywania wniosku, a w przypadku pozytywnej decyzji, otrzymanie środków na konto jeszcze tego samego dnia.

Z kolei formalności ograniczone są do minimum, dzięki czemu samo wypełnienie formularza zajmie dosłownie kilka minut.

Pożyczka w 15 minut — formalności

Zastanawiasz się nad tym,  jakie kryteria należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę online w 15 minut? Przede wszystkim musisz być osobą pełnoletnią. W Creditstar pożyczki udzielane są osobom, które ukończyły 18 lat i jednocześnie nie przekroczyły wieku 70 lat. Pożyczkodawca wymaga również posiadania stałych dochodów, własnego numeru telefonu oraz konta bankowego. Istotnym kryterium jest również przejście kontroli wiarygodności kredytowej. Jeśli spełnimy wszystkie niezbędne wymogi, możemy liczyć na pozytywną decyzję pożyczkodawcy, a pieniądze na konto otrzymamy w przeciągu około 15 minut.

Pożyczka online w 15 minut – rozwiązanie w przypadku pilnego wydatku

Ponieważ głównym atutem tego rodzaju ofert jest szybka procedura, pożyczka online w 15 minut okazuje się być zbawienna w sytuacji, gdy pilnie potrzebujemy pieniędzy, a inne źródła uzyskania niezbędnych środków nie są możliwe, na przykład gdy:

  • Będąc w dalekiej trasie zepsuł nam się samochód, a dalsza podróż jest uzależniona i szybkiej naprawy,
  • Pilnie potrzebujemy konsultacji z lekarzem specjalistą i jesteśmy zmuszeni skorzystać z prywatnej placówki
  • W trakcie remontu zabrakło nam materiału i jego zakup jest konieczny, aby ukończyć dany etap prac
  • Trafiliśmy na atrakcyjną cenowo ofertę produktu, który mieliśmy w planie kupić w późniejszym czasie, natomiast skorzystanie z promocji natychmiast pozwoli nam zaoszczędzić na tym wydatku.

Pożyczka online w 15 minut – pożyczaj odpowiedzialnie

Decydując się na pożyczkę online, podobnie jak w przypadku każdego produktu tego rodzaju, należy rozsądnie przemyśleć kwotę oraz termin spłaty zadłużenia, biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe. Pamiętajmy więc o wyznaczonym w umowie terminie spłaty pożyczki, gdyż nieuregulowanie zadłużenia będzie się wiązać z dodatkowymi odsetkami karnymi. Jeśli więc obawiamy się, że nasz pracodawca może nie wypłacić nam wynagrodzenia w terminie, lepiej określmy we wniosku termin spłaty pożyczki dłuższy niż 30 dni. Stali klienci Creditstar mogą wnioskować o pożyczkę nawet na 3 miesiące.