23.08.2019

Pieniądze potrzebne od zaraz? Jest na to sposób

Nieoczekiwane wydatki czy też chwilowe problemy finansowe mogą przytrafić się każdemu. Nie zawsze możliwe jest wtedy pożyczenie potrzebnej sumy pieniędzy od rodziny czy znajomych bądź zaciągnięcie kredytu w banku. Czasochłonne formalności oraz szereg kryteriów do spełnienia w przypadku pożyczek bankowych to przeszkody trudne do pokonania w sytuacji, gdy liczy się czas. Alternatywą okazuje się chwilówka – pożyczka za pośrednictwem Creditstar.pl, gdzie potrzebne środki możesz uzyskać w sposób szybki, wygodny i bezpieczny.

Natychmiastowa pożyczka od ręki online sposobem na szybki zastrzyk gotówki

Wraz z rozwijającą się technologią, zmieniają się również sposoby łatania domowego budżetu. Do lamusa odchodzą czasy, w których stało się w długiej kolejce do okienka w banku, żeby starać się o dodatkowe fundusze. Nowoczesne firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienckim i przeprowadzają całą procedurę weryfikacyjną online. Tego rodzaju oferty finansowe cieszą się ogromną popularnością. Umożliwiają uzyskanie pomocy finansowej w przeciągu kilkunastu minut. Nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wszelkie formalności ograniczone są do minimum i mogą zostać załatwione przez internet. Nie trzeba również tłumaczyć się przed pożyczkodawcą, na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze.

Szybka procedura,  dostępność 7 dni w tygodniu

Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść szybkiej pożyczki internetowej jest czas, po jakim środki finansowe znajdą się na naszym koncie. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze mogą trafić na nasze konto już po 15 minutach. Oczywiście, zależy to w głównej mierze od banku, w którym klient ma założone konto. Często jednak, firmy pożyczkowe korzystają z usług różnych banków, żeby przyspieszyć ten proces. Wnioskowania o pożyczkę przebiega w zaledwie kilku krokach, a cała procedura odbywa się przez wypełnienie internetowego formularza.

Niewątpliwym atutem Creditstar.pl jest dostępność usługi 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że nawet wnioski złożone w weekend są rozpatrywane na bieżąco. Dzięki czemu, po zaakceptowaniu wniosku, pieniądze otrzymamy na konto jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka od zaraz przez Internet – jak ją uzyskać?

Aby otrzymać pożyczkę od ręki, wystarczy wybrać interesującą nas kwotę w kalkulatorze widocznym na stronie Creditstar.pl oraz określić preferowany termin spłaty, a następnie kliknąć przycisk “Złóż wniosek”. System poprosi nas o zalogowanie, jeśli jesteśmy już klientem Creditstar.pl lub o założenie nowego konta. Teraz konieczne będzie wypełnienie wniosku, do czego potrzebne będą podstawowe dane osobowe, adres zamieszkania, numer konta bankowego, numer telefonu i adres e-mail. Po wysłaniu wniosku pozostaje nam oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli weryfikacja zdolności kredytowej przebiegnie pomyślnie, ostatnim krokiem będzie wpłata pieniędzy przez pożyczkodawcę na wskazane konto bankowe.