Wygodne krótkoterminowe pożyczki na przejrzystych warunkach

Creditstar oferuje osobom fizycznym przystępne usługi finansowe oraz fachową i przyjazną obsługę.

Jesteśmy międzynarodową grupą finansową działającą od 2006 roku. Na rynku oferujemy wygodne, elastyczne i zrozumiałe produkty finansowe, które spełniają oczekiwania i zaspokajają potrzeby naszych klientów.

Pragniemy, aby usługi Creditstar ułatwiały ludziom codzienne życie. Nasi klienci mogą polegać na nas, kiedy potrzebują prostego i przejrzystego krótkoterminowego wsparcia finansowego. Utrzymujemy pozytywne relacje z klientami, traktując ich przyjaźnie i z szacunkiem. Chcemy być usługodawcą, któremu nasi klienci ufają, ale co ważniejsze, którego naprawdę lubią.

 

Nasze pożyczki

Spełniającym warunki klientom udzielamy pożyczek krótkoterminowych bez ubezpieczenia w ramach prostej i szybkiej procedury składania wniosków. Udzielamy pożyczek na okres od 30 do 90 dni. Osoba zaciągająca pożyczkę po raz pierwszy może ubiegać się maksymalnie o 1 000 zł na okres 30 dni. Wnioskując po raz drugi można złożyć wniosek na ponad 2 000 zł także na okres 30 dni, ale klient spłacający pożyczkę w terminie może zwiększyć limit pożyczkowy do wysokości 5 000 zł na okres 90 dni.

Jak to działa?

Odpowiedzialne udzielanie pożyczek

Informacje o naszych usługach są wyczerpujące i całkowicie uczciwe. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych osób. Jesteśmy zwolennikami odpowiedzialnego udzielania pożyczek, a nasza drobiazgowa i racjonalna procedura udzielania pożyczek jest ściśle przestrzegana; stosujemy m. in. metody oceny zdolności kredytowej, kontrole w instytucjach informacji kredytowej i weryfikację poziomu dochodów.

Zasady odpowiedzialnego udzielania pożyczek
 

Informacje o Creditstar

Obecność na rynkach światowych i świadczenie usług na skalę międzynarodową
×