23.08.2019

Jak szybko i wygodnie pożyczyć 1000 zł?

Wakacje już za pasem, a wraz z upałami przychodzi coraz większa ochota na spontaniczne wyjazdy i spędzanie czasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. O ile jednodniowy wypad nad jezioro nie wpłynie znacznie na naszą płynność finansową, to zabawa podczas długiego weekendu może już sporo kosztować. Czasem potrzebną kwotę może udzielić rodzina czy przyjaciele, jednak pożyczka 1000zł może stanowić już pewne wyzwanie.  Jak uzyskać tę kwotę szybko, a zarazem bez skomplikowanych formalności?

Różne potrzeby, dodatkowe wydatki

Pożyczka do 1000zł to kwota, która może pomóc rozwiązać wiele nieprzewidzianych wydatków, jak na przykład koszty niespodziewanej wizyty u dentysty lub innego specjalisty czy zakupu nowego telewizora lub laptopa na wypadek awarii dotychczasowego sprzętu. Pożyczka do 1000zł może okazać się niezbędna w przypadku konieczności dokonania kosztownej naprawy samochodu.

Korzystanie z szybkich pożyczek online stało się popularnym sposobem na finansowanie rozrywki – spełniania swoich małych marzeń, gdy nadarza się ku temu okazja. Takich jak skok ze spadochronem, lot balonem czy uczestnictwo w warsztatach kulinarnych ze znanym szefem kuchni. Jest również nieocenioną pomocą, kiedy natrafimy na przecenę, wobec której nie można przejść obojętnie.

Kryteria przyznania pożyczki

Chwilówkę 1000zł możemy szybko i wygodnie zaciągnąć przez internet. Pożyczkodawca będzie chciał sprawdzić kilka najważniejszych kryteriów. Są one niezbędne do potwierdzenia naszej wiarygodności i wypłacalności. W Creditstar.pl sprawdzane są między innymi takie parametry jak:

– Konto klienckie w Credistar.pl – aby uzyskać pożyczkę, wymagana jest rejestracja na stronie internetowej. Jedynie klienci posiadający konto w witrynie Creditstar.pl są uprawnieni do ubiegania się o aktywa. Rejestracja jest połączona ze wstępną procedurą wnioskowania o pożyczkę. W wypadku, w którym klient korzystał z usług Credistar.pl wcześniej, proces ogranicza się do wypełnienia internetowego wniosku o pożyczkę.

– Źródło dochodu – jednym z kryteriów jest posiadanie stałego, udokumentowanego źródła dochodu. Dla pożyczkodawcy mniej istotny jest charakter zatrudnienia. Uprawniony do zaciągnięcia zobowiązania jest zarówno zatrudniony na umowę o pracę, jak i zlecenie.

– Weryfikacja tożsamości  – każdy klient ubiegający się o pożyczkę musi pozytywnie przejść proces weryfikacji jego tożsamości. Sprawdzany jest wiek – pożyczkobiorca musi mieć ukończone co najmniej 18 lat w momencie ubiegania się o środki. Ponadto musi legitymować się własnym dowodem osobistym oraz dysponować własnym numerem telefonu komórkowego. Warto nadmienić, że w kontaktach z klientem w Creditstar cenimy prawdomówność klientów, dlatego ważne jest podawanie nieprawdziwych informacji. Pod rygorem nieudzielenia pożyczki.

– Posiadanie konta w banku – jednym z elementów weryfikacji klienta jest weryfikacja jego konta w banku, którego numer podawany jest w trakcie rejestracji. Polega na przelaniu 0.01 zł na jedno z kont bankowych należących do Creditstar. W ten sposób dochodzi do sprawdzenia poprawności zadeklarowanych przez klienta informacji i porównania ich z danymi banku. Pożyczkodawca zastrzega sobie prawo do udostępnienia jedynie jednej możliwości, na pozytywne zweryfikowanie tożsamości. – Zdolność kredytowa – Pożyczkodawca sprawdza informację o ewentualnym zadłużeniu w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Dobra historia kredytowa i terminowe spłacanie innych zobowiązań jest dużym atutem. Znaczenie ma też ilość zapytań kredytowych. Gdy w BIK znajduje się informacja o przynajmniej 3 odmowach, uzyskanie kredytu okazać się trudne.