03.10.2019

Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę

Awaria lodówki, usterka w samochodzie czy problem zdrowotny to sytuacje, które wymagają szybkiego działania i często również wiążą się z kosztownymi wydatkami, na które nasz budżet domowy nie zawsze jest przygotowany. Dzięki pożyczce możemy więc zrealizować nieplanowany wydatek bez konieczności odkładania go w czasie. Gdzie zatem wziąć pożyczkę oraz o czym pamiętać, decydując się na tę formę finansowania?

Gdzie wziąć pożyczkę? Przez internet!

Skąd wziąć pieniądze? To proste. Podobnie jak większość codziennych spraw, również i pożyczkę można obecnie wygodnie wziąć przez internet. Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej wziąć pożyczkę, poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek.

  1. Wejdź na stronę www.creditstar.pl i w dostępnym na niej kalkulatorze wybierz interesującą cię kwotę oraz termin spłaty pożyczki.
  2. Po wybraniu szczegółów pożyczki kliknij przycisk “Złóż wniosek” i postępuj zgodnie z instrukcją (możesz zalogować się, jeśli posiadasz już konto w serwisie creditstar.pl lub zarejestrować się w trakcie składania wniosku).
  3. Następnie pożyczkodawca przeprowadzi weryfikację twojej tożsamości oraz wypłacalności.
  4. Jeśli spełnisz wszystkie wymogi formalne, pożyczkodawca poinformuje cię o pozytywnej decyzji, a pieniądze jeszcze tego samego dnia trafią na twoje konto.

Pożyczaj z głową

Każda pożyczka powinna być dobrze przemyślana, zarówno pod kątem kwoty, jaką chcesz pożyczyć, jak i terminu spłaty. Pożyczaj tylko tyle, ile rzeczywiście potrzebujesz. Zanim więc określisz kwotę pożyczki, zastanów się, na co konkretnie będzie ona przeznaczona. Podobnie postępuj z wyborem terminu spłaty. Jeśli istnieje nawet niewielkie ryzyko, że w wybranym przez ciebie terminie nie uda ci się zgromadzić środków na spłatę zobowiązania, wydłuż we wniosku ten termin. Pamiętaj, że w serwisie creditstar.pl masz możliwość wzięcia pożyczki nawet na 3 miesiące.

Unikaj również sytuacji, w których masz zaciągniętych kilka pożyczek i ich spłata może zwyczajnie wymknąć ci się spod kontroli. Nieterminowy zwrot zobowiązania może narazić cię na dodatkowe koszty w postaci odsetek karnych.

Pożyczka na nieprzewidziany wydatek

Pożyczka przez internet to rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybko uzyskać pieniądze bez wychodzenia z domu oraz odwiedzania stacjonarnych placówek. Tego rodzaju pożyczka online jest wielkim udogodnieniem również w sytuacji, gdy jesteśmy w podróży czy trafi nam się świetna okazja zakupu wymarzonego gadżetu bądź sprzętu do domu, który i tak mieliśmy w planie kupić w niedalekiej przyszłości. W końcu do zaciągnięcia pożyczki w Creditstar.pl potrzebujesz jedynie urządzenie z dostępem do internetu, którym może być nie tylko komputer, ale również tablet czy smartfon. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę jest prosta i szybka, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze zostaną przekazane na nasze konto jeszcze tego samego dnia.