01.10.2019

5 pomysłów na trafiony prezent dla żony

Szukasz prezentu urodzinowego dla żony? A może jesienią obchodzicie ważną rocznicę? Jeśli nawet żadne z powyższych, i po prostu chcesz sprawić żonie przyjemność bez okazji, to sprawdź nasz jesienny poradnik prezentowy!

1. Zabierz ukochaną na wykwintną kolację. Nie, nie raz. Co tydzień!

W ciągu tygodnia nie zawsze jest czas na to, aby udać się na wspólną, pyszną kolację. Jedzenie posiłku we dwoje, co więcej, posiłku, który ktoś dla nas przygotuje i pięknie go poda, z pewnością należy do przyjemniejszych rzeczy, które można sobie wyobrazić w jesienne popołudnie. Nie zaniedbuj zatem tego rytuału i wprowadź go jako cykliczny prezent dla żony. Tak, tak, nie żartujemy, ustalenie, że raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie pójdziecie na wspólną, pyszną kolację to bezbłędny prezent dla żony! Plusy z takiego prezentu są nie do przecenienia, gdyż rezerwujcie czas, który spędzicie tylko ze sobą, a dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach taki wspólnie spędzony czas to naprawdę luksus. 

2. Czułość okazuj w drobnych gestach

Nikt nie mówi, że czułość dla swojej żony lub partnerki trzeba okazywać wielkimi gestami. Nie zapominaj o tym, że masz przy sobie ukochaną osobę na co dzień i tylko z tego powodu możesz obdarzać ją drobnymi, pięknymi prezentami bez wielkiej okazji. Mowa tutaj zarówno o drobnych słodkościach, łakociach, które podarujesz jej po długim męczącym dniu, ale również o niespodziewanym zaproszeniu do kina lub na koncert. Pięknym prezentem dla żony będzie również delikatna biżuteria z motywem jesiennych liści lub apaszka na chłodniejsze wieczory. Nie musimy nawet mówić o tym, że czułe gesty to nie tylko prezenty, które da się kupić, to przede wszystkim bliskość, przyjaźń i szczera rozmowa, czyli najpiękniejszy prezent dla żony, jaki można podarować!

3. Na urodziny, na rocznicę – jesienne perfumy!

Dobrze, teraz będzie bardziej już tylko pragmatycznie, czyli lista prezentów, które z pewnością przypadną jej do gustu. Po pierwsze, jako piękny prezent dla kobiety, proponujemy perfumy. Jesienią, kobiety często zmieniają zapachy na cięższe, bardziej otulające i rozgrzewające. Udaj się do perfumerii i sprawdź, jak dobrze znasz gust swojej żony. Jesienią możesz stawiać na zapachy miodowe, cynamonowe, drzewne, a nawet kadzidlane.

4. Voucher do SPA i do kosmetyczki

To kolejna z propozycji na prezent dla żony, która po prostu nie może być chybiona! Przeszukaj oferty salonów kosmetycznych w Twoim mieście i wybierz coś, co najlepiej nadawałoby się na prezent dla żony. Wszak Ty znasz ją najlepiej i na pewno będziesz wiedział, czy najbardziej ucieszą ją masaże na całe ciało, wybrane zabiegi na twarz, czy egzotyczne zabiegi dla zrelaksowania ciała i umysłu.

5. Wełniany płaszcz – praktyczny pomysły na prezent dla żony

Oprócz słodkich drobiazgów i upominków możesz wybrać bardzo praktyczny prezent dla żony. Twoja druga połówka z pewnością ucieszy się z pięknego, dobrego gatunkowo, wełnianego płaszcza lub wysokich, skórzanych kozaków. Na takie zakupy warto wybrać się wspólnie, aby żona mogła swobodnie przymierzyć odpowiednie części garderoby. Większe wydatki tego typu (wełniane płaszcze mogą kosztować od 1000 zł do 2000 zł) warto przygotować się zawczasu. W serwisie Creditstar jako nowy klient możesz starać się o pożyczkę nawet do kwoty 1500 zł! Jeśli Twoja żona docenia praktyczne prezenty, to ta propozycja z pewnością ją ucieszy!