Jak zaciągnąć krótkoterminową pożyczkę w Creditstar

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o naszej szybkiej i prostej procedurze zaciągania pożyczki, spłatach i przedłużeniach terminu spłaty pożyczki.

Jeżeli potrzebujesz pomocy finansowej na krótki czas, Creditstar ma dla ciebie proste i przejrzyste rozwiązanie. Aby uzyskać pożyczkę, należy:

 • 1 Podać szczegóły pożyczki

  Jako osoba ubiegająca się po raz pierwszy o pożyczkę w Creditstar możesz wystąpić o nawet 1 000 zł na okres 30 dni. Wystarczy podać kwotę i okres spłaty, a potem kliknąć przycisk Złóż wniosek.

 • 2 Zarejestrować się w trakcie składania pierwszego wniosku o pożyczkę

  Prosimy o podanie danych osobowych podczas rejestracji konta użytkownika. Możesz później jeszcze raz sprawdzić wszystkie informacje podane we wniosku kredytowym i zmienić je w razie potrzeby.

 • 3 Przejść weryfikację tożsamości i wypłacalności

  W celu zapewnienia bezpieczeństwa obsługi prosimy o jednorazowe potwierdzenie tożsamości w formie przelewu kwoty 0,01 zł lub online. Prosimy też o podanie różnych informacji finansowych niezbędnych do sprawdzenia wiarygodności kredytowej. Oczywiście zachowujemy poufność danych naszych klientów i zapewniamy bezpieczne przechowywanie danych.

 • 4 Zatwierdzić wniosek

  Wypełniony i złożony formularz zostanie skierowany do rozpatrzenia. Czasami z wnioskodawcą może skontaktować się nasz przedstawiciel, który poprosi o dodatkowe informacje potrzebne do podjęcia decyzji pożyczkowej.

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie

W przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zazwyczaj trafiają na konto klienta w ciągu 15 minut.

×